Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Teafiltert hideg vízben is...

Teafiltert hideg vízben is lehet áztatni?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a meleg teàt,csak a hideget. Viszont ha teàt szeretnék inni, nem szeretnék 1-2 órát vàrni hogy teljesen hideg legyen.

Szerintetek hideg vízbe is bele lehet tenni a teafiltert?



2018. jan. 4. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Igen, lehet hideg vízben is áztatni, csak akkor sok idö (1 óra minimum), mire kiázik.


Nekem sokkal jobban bejött az a módszer, hogy jóval kevesebb vízzel készítem el a teát és utána feltölötm hideggel.

2018. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 klopusz ***** válasza:
93%

Létezik olyan tea, amit kifejezetten hideg vízzel kell elkészíteni.

Esetleg választhatod az instant változatot.

2018. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Egy pici forró vízbe áztasd ki és önts rá hideget vagy vegyél kifejezetten hideg vízbe készíthető teát.
2018. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan azt csinálom, mint az #1-es válaszoló, csak én hidegvíz helyett jégkokcát rakok bele.
2018. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van fikteresbol olyan ami hideg vízben is jó, a milfordnak van is olyan teaja, Spárba mindig van ,meg Auchan stb
2018. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!