Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit csináljak ha a a krumplit...

Mit csináljak ha a a krumplit nem főztem meg mielőtt összeraktam a rakottkrumplit?

Figyelt kérdés
Ne röhögj!

2018. febr. 3. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, nem kell mimdig megfozni, anyu pl sosem szokta. Alufolia a tetejere, es sussed.
2018. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra kell? Az a lényeg, hogy sok időt szánj a sütésére, és kóstold meg, hogy jó-e már.
2018. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Letakarva süsd 150-180 fokon olyan 20-25 percig, és ha megpuhult, akkor folytasd ahogy egyébként szoktad.
2018. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nyers krumplinak még karikázva is több idő kell, mind 25 perc. Tapasztalat.

Szoktam csinálni tepsis krumplit hagymával, szalonnával, én is nyersen karikáztam rá a burgonyát. Egy örökkévalóság, mire megpuhul, pedig kacsasütőben tettem be. Azóta mindig előfőzöm egy kicsit a krumplit és úgy rétegezem.

Kérdezőnek: nem tudom.:) Most látom csak a kérdést a kiírásod óta, vagy a tojás megy tönkre, vagy a krumpli marad kemény. Mondjuk úgy, hogy ress. Ez most úgy is divat. :D

2018. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom mostanra már kész lett!:)

Mennyi ideig sütötted és hogy sikerült?

2018. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami más, ehető ebédet.
2018. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tepsis sültkrumpli is létezik. Akkor az meg nem főzve lesz, hanem csak sütve; ezen szerintem nem kell rugózni. Anyám szokott olyat pl, hogy nem hosszú rudakra vágja a krumplit, hanem "felkockázza", és akkor beleszórja egy tepsibe, és akkor nem kis adagonként süti tűzhelyen, hanem a sütőbe pakolja. Amúgy nem tudom most hirtelen, hogy rak-e alá valamit, valamit szerintem kell. Tehát a tepsi meg a krumpli közé
2018. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Süsd meg, 3-ból 2x én is nyersen raktam bele
2018. febr. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ìgy másnapra kész lett! :D Csak vicceltem. Becsomagoltam alufóliába és (azthiszem) kb még 1 órát sütöttem. Finom lett. :)
2018. febr. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!