Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan tanuljak meg jól főzni?

Hogyan tanuljak meg jól főzni?

Figyelt kérdés

Apám nem ízlik egyszerűen nem jó hiába probalkozok

Nem az H nem akarom mert

Akarom de nem sikerül

Olyan jól mit tegyek

Nagyon idegesít tesómnak szokott izleni anyukámnak is de apámnak nem mondjuk le szarom ám se vagyunk jobba bunkó kotozkodos



#tanulás #Főzé
2019. jan. 21. 15:36
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

De okosak vagytok nem is ismertek nincs jobb dolgotok?

Empatia reg ki halt beloletek grat🖕🖕🏿🖕🏿

2019. jan. 21. 22:34
 12/28 A kérdező kommentje:
Ide kell jonni mert nimcs eletetek 😅😅😅😅kotoszkodjetek csak szanalmas kerdesre kwllwnw valaszolni nem kotekedni pff ink tekerj tovabb ha nem tudsz ertelmes ember mondjara viselkedni pls
2019. jan. 21. 22:36
 13/28 anonim ***** válasza:
78%
*sóhajt
2019. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
'fözzél' mirelitet. Vagy egyáltalán ne fözzél. Én az utóbb it szoktam, mivel idöm, és türelmem sincs hozzá.
2019. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Tedd oda magad jobban. Kövesd pontosabban a leírást. Sokan azzal rontják el hogy arra gondolnak mi lesz ha nem izlik senkivel és elrontják a feladtra koncentrálj ne arra h milesz ha.. Igy sookkal könnyebb lesz. :) Ne félj az ételtöl hogy ez jo e már győzödj meg róla nyugodtan használd a sót nem eg~szs~gtelen. Kicsit bátrabban. Belefogsz jönni rá kell érezni.
2019. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Süssünk, főzzünk valamit közösen.

Rántott hús elsőre ?

2019. jan. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!

Olvasd már el figyelmesen, a kérdésedben mit is zagyváltál össze!

"Apám nem ízlik, egyszerűen nem jó, hiába próbálkozok

Nem az, H nem akarom,

Akarom, de nem sikerül..."


Mint mikor 2 kannibál ebédel:

Egyik kérdi a másiktól:

Te mondd, szereted anyádat?

Hát persze!

Akkor vegyél még!


Mert kb. ez jön le a kérdésedből!!! :)))

2019. jan. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Tudom mert el irtam.. elnezest de akor se bunkon kellene írni egyeseknek na mind1 koszonom a hasznos valaszokat ma gulyas levest főztem+ makos tesztasotlan volt apamnak en nem szeretem sosan sőt semmit de azt monsom csak ennyi baj legyen inkabb sótlan ,mint sós lehet hozza tenni a sósbol ki venni nem lehet
2019. jan. 22. 15:59
 19/28 anonim ***** válasza:
szia az én kérdéseimnél is szoktak kötözködni mások ne zavarjon!Nem izlik apukádnak a főzötd?Próbálkozz a tojás rántottával,visrlivel,...
2019. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, bogy valójàban nem főzöl rosszul csak apàdnak màs az ízlése? Mert ìrod hogy anyukàdnak és tesódnak ízlik.
2019. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!