Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tanuljak meg főzni?

Hogyan tanuljak meg főzni?

Figyelt kérdés

20/F


Nem tudok főzni semmit. Gyakran éhes vagyok mindig ennék valamit de néha nincs mit mert olyan ételek vannak otthon amiket én nem szeretek. Csak a kirántotthúst szeretem más semmi mást. Otthon mondogatják, hogy így kell ezt megcsinalni meg így de néha meg se mutatják. Barátnőm nincs aki főzne nekem. Milyen egyszerű vegetáriánus ételeket lehet könnyedén összehozni és hogyan? Kérek segítsetek.


Köszönöm a válaszokat.


2018. máj. 1. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

"... Csak a kirántotthúst szeretem más semmi mást ... Milyen egyszerű vegetáriánus ételeket lehet könnyedén összehozni és hogyan?..."


A pszichiátrián vannak szakemberek, akik neked főzési tanácsokat tudnak adni.

2018. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen mert csak azt az 1 húst szeretem semmilyen mást
2018. máj. 1. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Tele van receptekkel az internet. Ahhoz, hogy tudj fozni, gyakorlatilag csak olvasni kell tudni, meg mondjuk nem art, ha van legalabb 95-105 kozotti IQ-d, hogy ertelmezni is tudd a leirtakat.
2018. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorolj nézz receptes videókat. Ne csüggedj menni fog. Nem baj ha elsőre valami kaja nem sikerül valami jól legközelebb jobb lesz :)
2018. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szakácskönyvből is meg lehet tanulni. Milliók bizonyíthatják. Ma meg az internet korában gyerekjáték. Csak hát akarni kell. Persze jobb ha valaki eléd löki, csak zabálni kell.
2018. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Barátnőm nincs aki főzne nekem."

Tanulj csak meg szépen főzni, de ne csak ezért. Tudod, a nők nem arra születnek, hogy kiszolgáljanak.

2018. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

kezdj valami egyszerüvel

pl levesnek nár az is haladás ha a porlevest elkészíted

tésztát ,krumplit vagy gyors rízst pedig csak annyi hogy beleöntöd a felforrt vízbe a kívánt mennyiséget és addig főzöd amíg rá van irva a tészta és gyors rizs dobozára a krumplit meg 20-25 perc amig puha nem lesz

ja és sózd is meg

a csirkemellet is csak befűszerezed és bedobod a sütőbe

2018. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Végezz el egy főzőtanfolyamot.

Rengeteg lehetőség közül választhatsz...

2018. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!