Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Teflonedényt beleteszitek a...

Teflonedényt beleteszitek a mosogatógépbe? Egészen pontosan mi baja lesz, ha beleteszem?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt írják, hogy nem szabad beletenni, mert tönkreteszi.

De sehol nem írják konkrétan, hogy mi kárt okoz benne.

Ugyanakkor olvastam olyan kommenteket, hogy van, aki évek óta mindig beleteszi, és semmi baja.

Ti hogy szoktátok?

Van olyan, akinek tényleg tönkretette, vagy ez csak városi legenda?



2019. máj. 31. 17:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
én komolyan kíváncsi vagyok, hogy szárad rá annyira valami egy teflon edényre, hogy órákig áztatni kell...
2019. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Ki és hol írta, hogy órákig KELL áztatni?


Egyébként ha ott is marad a mosogatóban, akkor azért, mert nem áll neki az ember 1-2 óránként mosogatni. Legalábbis én azért vettem a gépet, hogy ha összegyűlik egy adag, akkor beletegyem, addig meg a mosogatóban van.

Gyakorlatilag a hagyományos edényt sem kéne több óráig áztatni, de kinek van ideje 10-20 percenként elmosogatni főzés közben, vagy egy sima hétvégén, amikor 1000 más dolog van?


Na de nem ez volt a lényeg, hogy órákig áztatás. Ez már csak a kákán is csomót keresünk esete...

2019. jún. 2. 13:56
 23/24 anonim ***** válasza:
"hogy ha összegyűlik egy adag, akkor beletegyem, addig meg a mosogatóban van." Én a gépben gyűjtöm a mosogatnivalót. A teflonból pedig papírtörlővel ki kell törölni az ételmaradékot és máris nem szárad bele.
2019. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
OK, rendben, csak nem ez volt az eredeti téma. :D
2019. jún. 8. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!