Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A francia, az olasz vagy a...

A francia, az olasz vagy a spanyol konyha a változatosabb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 23:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

LOL: Jól mellényúltál, nem okoskodni kéne járni a gyakorira. Unokatestvéreim, barátaim élnek évek, évtizedek óta Olaszországban, nem te fogod nekem megtanítani, hogy milyen az a világhíres olasz konyha. Egy-han-gú.


Arról nem beszélve, hogy közelébe sem megy bonyolultságban a franciának. Dehát Magyarországon még mindig nagyon menő dolog az olasz konyha éltetése..

2013. júl. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Te meg ha valamennyire is foglalkoztál volna a külföldi, ebben az esetben a francia konyhával, akkor tudnád, hogy az olasznál sokkal sokoldalúbb az ételeik elkészítése, mint ahogy te egyáltalán el tudod képzelni.


Képzelődj csak tovább.

2013. júl. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg ne zavarjon, hogy más ketten mondjuk, hogy marha egyhangú és untig ismételt a konyhájuk, méghozzá úgy , hogy ismerjük is az autentikus konyhájukat,te csak nyomasd tovább, hogy mi vagyunk a h..lyék.
2013. júl. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

Mivel a párom olasz, ott is élünk, azért csak van valami fogalmam az olasz konyháról.


Aki szerint pasta meg pizza, annak fogalma sincs róla.

2013. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%
"Ott" ? Nem inkább itt ? Ne haragudj,az alapján, amiket írtál, én nem hiszem el ,hogy ott élsz és olasz a párod. Érdekes,hogy az után lett az, hogy más hasonlóan érvelt.
2013. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

Azért "ott", mert az "itt" a fórumra vonatkozik szerintem, ami Magyarországon van.


Ha olaszországi fórumba írok, akkor O-ban van az "itt" és máshol az "ott".


A többi része meg a válaszodnak csak kötözködés, azzal nem érdemes foglalkozni. Ha neked CSAK azok a válaszok felelnek meg, amelyek a te véleményeddel egyeznek, akkor nem érdemes feltenni ilyen kérdést.

2013. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit megint eltévedtél, nem én tettem fel a kérdést.


Az meg vicces, hogy miután belebuktál a dologba, azzal a kamuérvvel védekezel, hogy nem bírom elfogadni a véleményed. Nevetséges. Egyértelmű, hogy nincs közöd az olasz konyhához... mondjuk a franciához se.

2013. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem is te tetted fel a kérdést, de te veszekszel mindenkivel, akinek más a véleménye, minta tiéd.


Mellesleg gondolom, te vagy a jóisten, hogy tudod azt, hogy milyen konyháról mennyit tudok, meg egyáltalán mit tudok és nem tudok fözni! Mert egyébként semmi alapod sincs arra, hogy ilyeneket állíts.

2013. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
67%
:)
2013. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagyok jóisten, csak átlátszóak az állításaid és a gyakori arra való, hogy valós és hasznos információval lássuk el a kérdezőket, nem arra, hogy valaki bekamuzott állításokkal félrevezesse őket, csak mert itt szereti kiélni a tudálékosságát, ha már az életben mondjuk nem tudja.
2013. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!