Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Koreai vendégem lesz 3 hétig...

Koreai vendégem lesz 3 hétig nyáron! Miket főzzek neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyáron jön hozzám egy Koreai fiú akit interneten keresztül ismertem meg, már több hónapja beszélgetünk, és mondta hogy szívesen jönne Magyarországra! Ezalatt az idő alatt nálam fog lakni, tehát nekem kell kitalálni a programokat illetve én fogok neki főzni. Nagyon izgulok emiatt, mert tudom hogy náluk teljesen más ételek vannak mint itt, és nehéz úgy megcsinálni hogy az ő ízlésüknek megfeleljen. Tudnátok javasolni éttermeket illetve recepteket hogy mit főzhetnék neki? Nagyon izgulok, a prgramok miatt is, szeretném hogy jól érezze magát, és jó véleménnyel legyen Magyarországról
2018. ápr. 13. 09:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, mindenkinek ment a like ❤️
2018. ápr. 13. 21:16
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

Óvatosan a tejtermékekkel sajt turo

Ismerösék gondosan nem kinálták vele koreai csoporttársaikat mert a belük érzékeny rá a más étrend miatt. És nagyon ovatosan a paprikával paprikaporral

2018. ápr. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
magyaros ételt ,főképp .vagy nemzetközitt.
2018. ápr. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Tapasztalat, a töltött paprika mindig bevethető. A hagyományos, paradicsomos. Voltak már távolkeleti vendégeim, egyikülnek határozottan kedvence lett.
2018. ápr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%

Az azért kemény, hogy neten dumálsz valakivel pár hónapja, az meg átutazza a fél világot ezért, te meg egy hónapra befogadod :D


Amúgy meg biztos meg akarja kóstolni a magyar kajákat.


Piától meg hamar be fog állni, mint a gerely, mert nagyon nem bírják a szeszt.

2018. ápr. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!