Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A fagyasztott halfilét hogyan...

A fagyasztott halfilét hogyan szoktátok még elkészíteni a rántott halfilén kívül? Egészséges, ízletes ötletek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Lehet belőle levest is csinálni.
2019. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
#1: Lehetni lehet, csak ROHADTUL nem érdemes.
2019. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Párolni szoktam. Elektromos pároloban alulra citrom szeletek, aztán a fagyos hal, arra pedig friss kapor és egészen pici só.
2019. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Van annyi recept, hogy csak na. Én próbálkoztam ezzel-azzal, étteremben is meg otthon is, de mindig visszatértem a sima paprikáslisztes-olajos sütéshez. Szerintem a hal íze úgy jön ki a legjobban. Illetve ha panírozok kukoricalisztet használok és mostanában kaptam egy tippet: prézli helyett használjak szárított búzacsírát! Állítólag isteni.


[link]

2019. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás lisztben kisütni, halfasírt, alufóliában sütve zöldségekkel.
2019. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Alufóliában sütve zöldségekkel, jó ötlet. Nyers vagy mirelit zöldségekkel? Nem káros? Valamit olvastam róla, hogy nem egészséges az alufólia miatt.

Tudom, hogy van sok recept, de hátha valaki esküszik valamelyikre.

A paprikás liszteset valamiért én nem szoktam, pedig alap, lehet, hogy sütök úgy. Én liszt-tojás-panírmorzsa, olajban serpenyőben megsütöm. De unalmas.

Elektromos grillen fűszerekkel csináltam már, hát nem lett valami jó, az állaga se.

Jénaiban már sütöttem kapros-tejfölös öntettel, jó volt, de mindig az állagával van baj, olyan totyogós, szétmállós lesz.

2019. szept. 2. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

A paprikás lisztbe forgatva sütöd, utána fokhagymával kendd meg, isteni finom lesz!


Csinálj belőle "rácpontyot". Kismillió recept a net-en.


Ismerős mondta, megfőzi a halászlé alaplevet, Maggi kocka, fűszerek, stb. és abba a féltenyérnyi db-okra szelt fagyasztott halfilét belefőzi = halászlé. (persze miután a fagyasztott hal kiengedett)

2019. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én halpogácsát szoktam fagyasztott halfiléből csinálni, salátával nagyon szeretjük. Egy recept például [link]
2019. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén fagyasztott zöldségekkel (brokkoli, karfiol, répa, stb) fűszerrel megszórva bedobom egy jénaiba és megsütöm. Esetleg önthetsz rá tojással kikevert tejfölt.
2019. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!