Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirke tikka masalát szeretnék...

Csirke tikka masalát szeretnék készíteni a hétvégén, két féle fűszerkeveréket kaptam?

Figyelt kérdés

Az egyik az Tandoori Masala fűszerkeverék, a másik pedig tikka masala pasta. Viszont fogalmam sincs, hogy kell ezeket használni. Egyáltalán nem értek az indiai ételekhez.

Aki csinált már tudna segíteni?

Köszönöm!


2019. nov. 19. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő már elő van készítve. Nem tudom, melyiket akarod, és hogy használni...

Bepácolnám a húst a száraz keverékkel, és aztán a kész hozzávalókat fűszerezném tovább a pasztával. (Meg kellene kóstolnom, lehet ez túlzás is!)

2019. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
recept alapjan. nehany fuszerkevrek kozt nincs sok elteres nameg ahany haz annyi szokas. vannak autentikusabb es egyszerubb receptek is, tobbfelet probaltam mind nagyon hasonlit. street kitchenen es nosaltyn is van jo recept
2019. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!