Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Spenótos-ricottás tortellninih...

Spenótos-ricottás tortellninihez milyen szósz/köret illik?

Figyelt kérdés
Sosem ettem még tortellninit, megláttam a boltban megvettem na de nem tudom mi illene hozzá? Tudnátok ötletet+receptet adni?

2020. febr. 28. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
fokhagymás tejszínes.
2020. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én sajtszószt szoktam hozzá készíteni
2020. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajtszószt hogyan készíted?
2020. febr. 28. 13:59
 4/6 anonim válasza:
100%
Csinálok egy alap besamel mártást, rakok bele először tömlős sajtot, majd reszelt sajtot(lehet füstölt, trapista igazából akármilyen jobb minőségű sajt, ami elolvad és nem marad meg ilyen nyúlós csíkokban). Ha szereted az ízét tehetsz bele gorgonzolát is akár. Ezt kell gyakran keverve főzni, míg teljesen homogén állagú nem lesz.
2020. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nyam-nyam ***** válasza:
100%
A bechamel mártás a legjobb. Szerintem. Érdemes beletenni egy nagyon kevés szerecsendiót és egy vagy két tojássárgáját miután levettük a tűzről. Közben vadul keverni.
2020. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én kifőzöm és lidlben kapható kania majonézzel eszem. Nagyon finom! 😋
2020. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!