Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok olyan sütiket küldeni...

Tudnátok olyan sütiket küldeni amiket pár perc alatt eltudok készíteni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress mikrós sütikre, 5 perces sütikre
2020. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár perc alatt a mikróssütik készíthetőek el, erre vannak receptek a neten, nekem nincs.

Viszont a kevert sütik összerakása tényleg pár perc, a sütési időt leszámítva. Az én kedvelt receptem, amiben mindent egyben kell összekeverni és bezuttyintani a kikent kilisztezett tepsibe, az ez (tovább tart leírni, mint elkészíteni):

- 5 nagyobb tojás

- 30 dkg liszt

- 20-25 dkg kristálycukor (ízlés dolga)

- csipet só

- fél sütőpor

- 1 dl víz

- 1 dl étolaj

Ezt mindet egyben kell összekeverni és a tepsiben sűrűn megszórni valamilyen gyümölcsbefőttel. Lehet szórni közé apróra tört tejcsokit is (az étcsoki nem olvad közé).

Előmelegített sütőben sütöd, közepes hőfokon és 30 percig ki sem nyitod az ajtót. Utána a közepén tűpróbával ellenőrzöd, hogy megsült e.

2020. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ez az egyik kedvenc gyors sütim, olyan egyszerű de nagyszerű.

Piskótaszerű, de sokkal lágyabb a kefir miatt.

1 kis kefir

2 kefires doboz liszt

1 kefires doboz cukor

2 tojás

fél deci olaj

1 zacskó sütőpor


Bele ahogy van az egészet egy edénybe, csomómentesre keverni, aztán mehet bele tetszőleges gyümölcs, vagy csak üresen és lekvárral-csokiöntettel.

180 °-os előre melegített sütőben amíg barnulni nem kezd a teteje. Alá pedig sütőpapír.

2020. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]



Túrós :) hamar megvan finom és úgy néz ki mintha egy órát készült volna mikor tényleg 5-6perc összedobni

2020. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szilárdabb állagú kókuszgolyó "tésztát" lehet tepsibe nyomkodni és felszeletelni. Így sokkal gyorsabb, és sütni sem kell.
2020. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!