Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kerámia főzőlapon (beépített)...

Kerámia főzőlapon (beépített) hogyan csináljátok a kotyogós kávét?

Figyelt kérdés
Hányas fokozatra szoktátok rakni? Én most kipróbáltam 8-as fokozaton (9 a max), sikerült is, de nem lesz ebből a jövőben probléma?Nem kap gyorsan túl sok hőt? Nem tud felrobbanni? :D Nem rég költöztem új albérletbe, eddig csak a hagyományos gázos tűzhellyel volt tapasztalatom,bár a főzés ezen is már jól megy, de kotyogós kávét eddig még nem csináltam. Köszi a válaszokat!

2020. szept. 28. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a főzőlapos kérdésre nem tudom a választ, de felrobbanni biztos hogy nem fog a kotyogós, azt csak a múltbeliek csinálták. mostmár mindegyikbe építenek egy szelepet és ha nem tud lefőni a kávé ott kinyomja a gőzt
2020. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hacsak a szelep el nem dugul ahogy én jártam...minden és mindenem kávés meg kávézaccos lett.
2020. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz akkor kisebb fokozaton főzd, legfeljebb később lesz kész.
2020. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5-os fokozaton kezdtem, 6-7 percig nem tortent semmi :D koszi a valaszokat :)
2020. szept. 28. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
8-9-esen nem lesz gond, ha nem tömködöd meg az őrleménnyel, illetve a biztonsági szelep alatt tartod a víz szintjét.
2020. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!