Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi időbe telt amíg pénzt...

Mennyi időbe telt amíg pénzt tudtatok keresni torta készítésből?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogt egyre többen adnak el házi készítésű tortákat (persze nem számlaképesek, ezzel nekem semmi bajom, csak fontos info).

Én is elkezdtem marketplacen reklámozni. Arra lennék kiváncsi, hogy mennyi idő kell ahhoz, hogy ha finom és esztétikua tortákat készítesz, hogy heti több rendelésed is legyen?

Egyetemista vagyok és arra gondoltam, hogy jól jönne egy kis plusz pénz.

Köszi!


2021. febr. 16. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem kellene reklámozni. Valaki fel fog nyomni

Én 16-17 éves koromban csináltam, minden hétvégén volt rendelésem

Azóta már külföldön élek, nem foglalkozok ilyennel

2021. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És hogy csináltad, hogy más is tudomást szerezzen róla?

Idegen városban lakom az egyetem miatt, szinte senkit sem ismerek.

2021. febr. 16. 22:46
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Úgy reklámozd magad, hogy ha valakinek szúrod a szemét és feldob, akkor nagyon csúnyán megbüntetnek. Az még egy dolog, hogy nem adóznál utána, az is baj. De ahhoz, hogy ételt árulj elég szigorú szabályoknak meg kell felelni, engedély is kell rá. Ha nem legálisan csinálod, akkor nem kéne magad hirdetni. Így max megbízható, közeli ismerősöknek tudnál sütni, de azt te tudod, hogy lenne-e rá kereslet.

Egyébként én konkrétan ismerek olyat, akit emiatt felnyomtak, rendesen megemlegette amit kapott érte.

2021. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Milyen tortákat készítesz és mennyiért?
2021. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, elhiszem amit mondtok és tisztában vagyok vele. Viszont ezzel van tele a facebook, instagram hogy mindenki ezt meg azt süt eladásra. Plusz, nem írom ki, hogy eladó vagy az árát csak simán feltöltöm a facebook oldalamra, mint más ahogy feltölt magáról vagy a cicájáról képeket. Jogi szsmpontból ebbe nem lehet belekötni.
2021. febr. 16. 23:53
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Én először csak a kollégáimnak vittem be tortákat ha szülinapjuk volt. Aztán elterjedt a hírem, először csak a munkahelyen, majd az egész városban. Most ott tartok hogy minden héten van több megrendelésem is és már nem csak tortákat készítek hanem más sütiket és sós finomságokat is. Kb fél év volt mire eljutottam erre a szintre.
2021. febr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Ne marketplace hírdesd hanem csak fotozd le és töltsd fel a tortád képét azt kész.
2021. febr. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Idő kell hozzá, megbízhatóság, és szép torták.

Egy ismerősöm kb 2 év alatt építette ki a hálózatát, de ő kollégákkal kezdte.

2021. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Na mi van kedves lepontozók, irigyek vagytok? 😄
2021. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!