Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen íze van a pillecukornak...

Milyen íze van a pillecukornak ha nyárson megsütik?

Figyelt kérdés

Véletlenül a neten olvastam, hogy pillecukrot is szoktak sütni nyárson a szalonnával, kolbival stb.

Nem hallottam még erről.

Talán szombaton lesz nálunk szalonnasütés, így kipróbálnám, lehet majd szénné ég minden. :D



2021. okt. 14. 19:55
 1/7 anonim válasza:
91%

Finom, karamelizálódott íze lett.

Viszont kolbival/ szalonnával együtt csak a vége felé próbáld, mert a pillecukornak csak max. 2 perc sütés kell.

2021. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt nem tudtam hogy 2 percig kell sütni. :)

Köszi. :)

2021. okt. 14. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Igen, nagyon hamar kész. Nem is feltétlen megég, hiszen ezt se tartod a lángba, csak a parázs fölé. Viszont először csak nyúlós lesz, aztán ha túl sokáig bambulsz, akkor szépen lefolyik a nyársról.

Ne készülj baromi nagy adaggal, mert nagyon édes, én pl. max. két darabot tudok belőle megenni. Tényleg desszertnek való, de sokkal finomabb megnyársalva, én csak úgy szoktam enni.

2021. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztosan kifogom próbálni, amúgy is édesszájú vagyok. :)
2021. okt. 14. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon finom. Karamellás íze van, mindenképp próbáld ki ;)
2021. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma már megvettem holnapra. :)
2021. okt. 15. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Két darabot? Én egész zacskóval megeszek, ha kezem ügyébe kerül.
2021. okt. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!