Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hamburger pogácsát szendvicssü...

Hamburger pogácsát szendvicssütőben meg lehet sütni?

Figyelt kérdés

Ezt a terméket: [link]

Ebben:

[link]



Olajam pont nincs itthon, úgyhogy azt gondoltam kikének margarinnal a szendvicssütőt és abban sütöm meg.



2021. okt. 19. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Akkor inkább rakd a buci közé és úgy süssd össze.

Kicsit nehéz összecsukni de amelegen szendvicset mindig így csinálom zsemléből.

2021. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Igen, egyszer próbáltam ilyesmin. Az mondjuk kontakt grill volt és nem kimondottan szendvicssütő, de ez elég hasonlóan néz ki, csak kisebb. Nem zártam össze, hanem kinyitva sütöttem rajta egyik oldalon a húst, a másik oldalon pedig megpirítottam kicsit a a zsemlét. Teljesen jó volt.


Én nem javasolnám az első ötletét. Ha beleteszed a nyers húst a buciba és úgy próbálod összenyomva megsütni, tartok tőle, hogy nyers maradna a közepe. De ha nem, akkor se lenne túl gusztusos egy összenyomott hamburger.

2021. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem.


1-es

Ez egy fagyasztott termék! Mire az megsülne addigra a buci szénné égne.

2021. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Természetesen, minden további nélkül!

Gyakran én is ilyesmiben sütöm, tökéletes. Annyi, hogy saját húspogácsát gyártok, de e tekintetben ez teljesen mellékes.

2021. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

persze, mindig hasonlóban sütöm.

Alufóliát vagy sütőpapírt tegyél bele, különben belesül a hús meg a szaftja is.

2021. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!