Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan szendvics ami...

Van olyan szendvics ami belefér a szendvicssütőbe?

Figyelt kérdés
A használati utasításban ezt írták : ,,A sütni kívánt élelmiszer csak olyan vastag lehet,hogy a szendvicssütő fedőlapját könnyedén le tudja zárni." Én 2 szelet formakenyeret raktam bele, de így már nagyon nehéz volt lezárni...

2013. aug. 9. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyra szeletelt kenyeret kell keresni. Az nem baj ha vastagabb egyébként, csak amikor zárod le a sütőt, a tetejét nyomd addig amíg le tudod kapcsolni. Ha a fogóját erőlteted, nagyon hamar eltörik.
2013. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En szendvicssutobe mindig elore szeletelt,zacsis toastkenyeret szoktam venni, tokeletesen beleillik, es a szeletelessel sem kell foglalkozni. Egy picit mindig ra kell nyomni,hogy jol osszezarodjon,de ettol finom,hogy szinte egybesul. Egyebkent en mindket felet megkenem margarinnal,de ez csak egy tipp.
2013. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sparban, CBA-ban mindig van csomagolt, szeletelt 'toast kenyér'. Szögletes, vékony, puha. Még ha vastagnak tűnik, akkor is könnyen összenyomódik, ha rázárod a szendvicssütőt.


Viszont ha sajtot is teszel bele, csak keveset, különben kifolyik és nem bírod levakarni a szendvicssütőről :D

2013. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!