Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel kezdjek, ha nem készítet...

Mivel kezdjek, ha nem készítettem (nem is nagyon ettem) még tengeri herkentyűket?

Figyelt kérdés

Mostanában láttam tévéműsorokban ilyen kis rákocskákkal (talán királyrák) készült ételeket, arra gondoltam, egészséges, biztos finom is (mert jó drága), ki kellene próbálni.

Mivel kezdjek, hogy ne legyen kudarc?

Milyet vegyek (nyersen, fagyasztva, bolt megjelölése esetleg) és hogyan készítsem el?



2021. nov. 23. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Vegyél mondjuk kagylót, de ne fagyasztottat, konzerveset vagy üvegeset, amit el se kell készíteni. Kezdetnek jó. Vagy rendelj tenger gyümölcsei pizzát :-)
2021. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fésükagyló
2021. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Mindegy.

Viszont pici falatot egyél belőle, és utána egy óra múlva nincs allergiás tünet, ehetsz többet is.😉

2021. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Attól, hogy valami draga, se finom, se egeszseges nem lesz...


Allergia tesztelesre a kostolas helyett egy darabkával dörzsöld meg a bőrödet. Ha kopírozódik, nem egyel, a nem változik eheted. Ha allergiás vagy, a pici falatba is bele halhatsz.

2021. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek menj el egy étterembe és kóstold meg.

Ha nem ízlik akkor kár időt/energiát/alapanyagot pazarolnod rá.

2021. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!