Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy nem törik össze egy doboz süti a kézbesítés során?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm lebetegedett, és hogy feldobjam vettem neki egy kis apróságot, meg szeretnék mellé csomagolni linzert. Viszont mivel az ország másik felében lakik, kénytelen vagyok postán feladni. De nem vagyok benne biztos, hogy nem fog ripityára törni a szállítás közben. Gondoltam arra is, hogy egy szalaggal átkötöm, de lehet hogy az is szétcsúszna. Szerintetek?

2022. máj. 26. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Feladod törékenyként tripla áron és akkor vigyáznak rá. Linzer anélkül esélyes, hogy morzsákban ér csak oda.
2022. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én adnák fel száraz süteményt.
2022. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*nem
2022. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor hanyagolom az ötletet.
2022. máj. 26. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Amerre lakik, nincs valami netpincérhez hasonló elérhető? Én volt, hogy anyunak úgy fizettem mekis kaját 130 kiről, hogy az ő címére rendeltem, kártyásan fizettem és csak át venni kellett. Ehhez hasonlóan lehet tudnál rendelni süteményt neki
2022. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tudnád mi megy a logisztikai központokban a postán.. ide oda dobáljákma csomagokat még a törékenyeket is. MÉg a therautóra pakolás előtt sérülne.
2022. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 erre nem gondoltam, de tök jó ötlet! Utánanézek, hátha van ilyen lehetőség.

#6 mikor ilyeneket olvasok mindig rájövök hogy jobb ha nem tudom :')

2022. máj. 26. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Vákuumfólia + valami olyan csomagoló anyag, ami jól tompít. Ha vastagabb szivacs közé tennéd, szerintem nem törne el. Megéri amúgy ennyit vesződni vele? Főleg melegben még áll 3 napot, nem romlik meg, csak na, nem lesz az igazi.
2022. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!