Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megéri az Air Fryer? Mindenki...

Megéri az Air Fryer? Mindenki dícséri.

Figyelt kérdés

Egyedül élek szóval nekem elég lenne egy kisebb is.

Mindenki csak jókat mond róla.

Tényleg megéri?

Pozitív és negatív vélemény is érdekel.



2023. jan. 22. 20:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%

"Mindenki dícséri" "Mindenki csak jókat mond róla"

Akkor mit gondolsz, vajon megérheti?

2023. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Kérj egyet kölcsön valamelyik "mindenkitől", mielőtt kiadsz érte 40 ezer körül és döntsd el magad! Vagy kérd meg valamelyiküket, hogy egy ilyenben készített cuccát elfogyaszthasd!

A "mindenkivel" szemben az én negatív véleményem ne legyen számodra mérvadó, "A puding próbája az evés" a mondás szerint.

2023. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

A "Mindenki dícséri" "Mindenki csak jókat mond róla" csak részben igaz, felénk éppen az ellenkezöje az általános.

Több hátránya van, a legföbb, hogy max. két személynek elég, másrészt meg rengetegen nem szeretik a száraz ételeket.


A legjobb tényleg, ha valahol kipróbálod, vagy kérsz egyet és használod valameddig vagy elmégy egy "mindenkihez" és eszel így készült ételeket, de különböz fajtákat.

2023. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Anyukám feltétlen akart ilyet, születésnapjára vettünk neki, nagy lelkesedéssel kezdte kipróbálgatni, egy hét múlva meg eltette, mert szerinte ehetetlenek az ételek ebben készítve.

Azóta a szekrény tetején van, és porosodik

2023. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Mi nem szerettük.

Továbbadtam a sógornőmnek, aki míg nm ismerte igencsak lelkes volt. Egy idő után ő is továbbadta a családban,...csak aztán amikor már mindenkinél körbejárt, nehogy megajándékozzon vele valaki!:)

2023. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%

Keresztanyámat idézve, "szégyenbe halnék meg, ha bárki elé odatenném azt, ami ebben készült."

Röviden: azért egyáltalán nem annyira egyhangú a dicsérete.

2023. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen jó. Aki fikázza az még nyilvánvalóan sosem használt. Tipikus proli, aki csak fröcsögni tud.
2023. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Anyukám vett nagy lelkesen, aztán el is tette, mivel a sütőben ugyanolyan kaja készül...
2023. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Mi ketten vagyunk és csak bizonyos dolgokra használjuk, de arra tökéletes. Például hasábburgonyát csak ebben sütünk. Igaz, hogy szárazabb, de nem tocsog az olajban. Továbbá a Lidlben szoktunk venni mirelit pékárukat. Sokkal előbb kisül benne mint a normál hőlégkeveréses sütőben. Minden reggel friss pákárut eszünk, olyan mintha akkor hoztam volna a pékségből. A mirelit húskészítményeket is tökéletesen ki lehet benne sütni. Nem kell 40 ezer forintot kiadni érte, várd meg még akciós lesz a Lidl-ben vagy az Aldiban. Én kicsit nem vennék, na annak tényleg nem sok értelme van.
2023. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megéri mert nem ehetek túl olajos ételt. És meg vagyok vele elégedve
2023. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!