Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni valahol konzerv sűrített tejet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 18:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Konzerveset én még nem láttam, csak olyat, amit tubusból lehetett kinyomni. Ez elég régen volt, de biztos van ilyen most is.
2010. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tubusos a cukrozott. A sima konzerv sűrített tej nem. Régen Szlovákiából hoztunk ilyet, akkor közel laktunk a határhoz. Itthon még nem láttam, csak kimondott bio részlegeken szója, kókusz stb. konzervtejet.
2010. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Mellesleg üvegben rengeteg sűrített tejet árulnak a Tescoban de más nagyáruházakban is van bőven Alpenmilch néven
2010. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vettem már Budapesten konzerv sűrített tejet, valami orosz boltban.
2010. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aldiban.
2010. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a cba-ban is láttam üvegeset
2010. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért. Én még nem láttam, de ezek után figyelni fogom az üvegeket. Kávétejszínt láttam már üvegeset, de ezek szerint van natúr sűrített tej is. Köszönöm a tippeket. Valószínű az üvegesnél sima, friss tejre asszociáltam, ezért nem néztem meg alaposan.
2010. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!