Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A sulimenzán mindig olyan...

A sulimenzán mindig olyan finom volt a makaróni. Valaki letudná írni a receptjét, ill. miben különbözik az otthoni, házi makarónitól?

Figyelt kérdés
Anyum amit csinál az is isteni,de az én nagy kedvencem amit gyerekkoromban ettem menzán mindíg.Van itt konyhásnéni aki letudná írni ez miben más? :)
2011. febr. 20. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A rokonomék a menzán sűrített paradicsomból csinálják a szószt (anyum rendes paradicsomból), + a fűszerezés sem mindegy, de az menzánként is változik. Ettől több eltérést nem tudok. De hátha valaki még tud... :)
2011. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a menzait egy kicsit megcukrozzák. Legalábbis anno olyan cukros íze volt.
2011. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Cukrot pirítasz egy pici olajban, bele kockára vágott vöröshagyma, pirospaprika, sűrített paradicsom, darált hús, szeletelt gomba, só, bors. Pici vízzel higítod, nagyon hamar kész van. Ez kifejezetten olyan, mint a menzán.
2011. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!