Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen édességet készíthetnék...

Milyen édességet készíthetnék ami szív alakú?

Figyelt kérdés
A barátomnak készítenék egy kis sütit h meglepjem vele, de nem tudom h mit kellene készítenem. Jó lenne valami könnyű sütemény, amit még akár sütni sem kell.
2011. aug. 30. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Készítsd el a kekszgolyó "tésztáját", formázd szív alakúra és vond be csokival vagy marcipánnal. Ennyi.
2011. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jajj ez annyira cuki most sütöm a lányomnak a szíves gofrikat.
2011. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi:) kár h szíves gofrisütőnk nincs:( még vki?
2011. aug. 30. 19:19
 4/11 anonim válasza:
100%
Csinálhatsz neki linzert úgy, hogy szív alakúra szúrod ki, vagy muffint, mondjuk 9db-ot, úgy, hogy SZERETLEK betűit ráírod pl.: csokival a muffin tetejére és összekeverve rakod neki ki egy tálcára és "ki kell raknia". (':
2011. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szív alakú linzert sütöttem múltkor anyunak. Nagyon könnyű receptje van, és nem morzsálódik a süti. Sőt... minél több napos annál puhább és finomabb lesz. Nem vicc. Ha érdekel leírom.
2011. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

előző vagyok.

vagy ilyet: [link]

2011. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Marcipán szívecskék!

Pogácsa szívecskére szaggatva!,bár ezt sütni kell!

Puding, ha van szív formájú kiöntőd,sütiformád.

2011. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

ha nem akarod sütni, akkor itt egy olyan:

[link]

2011. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mandulás csoki szív


40dkg lisztet elkeverünk 10dkg darált mandulával, 4dkg kakaóval, 15dkg porcukorral, 1csom. Bourbon vaníliás cukorral (nem feltétlen kell, lehet hagyományos), 2kávéskanál fahéjjal, 1citrom reszelt héjával, teáskanál szódapikarbónával, csipet sóval, majd morzsoljunk 30dkg margarinnal. Pár óráig hideg helyen pihentetjük a tésztát, majd jól belisztezett deszkán kinyújtjuk kb.3mm-re, kiszaggatjuk, és 170fokos sütőben kb. 5 percig, sütjük. Amikor kihült, szamócalekvárral, és csokival bevonjuk.

Igaz sütni kell, de nagyon finom és mutatós is!

Marcipánmasszából szívecskéket formálhatsz.

2011. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*elmorzsoljuk
2011. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!