Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen boltban vásárolt...

Milyen boltban vásárolt pizzakrémet javasoltok?

Figyelt kérdés
Valami finom kellene, ami tényleg jó. Itthon szeretnék készíteni pizzát, de a szószt, azt boltban vásárolt füszerből , vagy már kész pizzaszósz ból. Milyet javasolnátok ami nagyon finom?
2012. febr. 9. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
nincs iagzán finom. De otthon pofon egyszerű: sűrített paradicsom, bazsalikom, oreganó, kakukkfű, egy kis ketchup és porcukor hogy kihozza süléskor az ízeket. ennyi
2012. febr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
nekem minden bolti mű ízű. nem ördöngősség otthon összedobni egyet: sűrített paradicsom, só, pici olaj, oreganó, bazsalikom, kakukkfű. és már kenheted is.
2012. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

én a pennyst veszem, árban , ízben nagyon megfelel. egy kis kecsappal ízesítve nagyon jól használható. minden fűszer benne van, ami pizzához kell, nem kell külön fűszerezni.(Gustoso, 160 gr-os) nekünk egy közepes tepsi pizzára egy tubus egyharmadrésze elég, persze mondom egy kis kecsappal turbózva.

én szívből tudom ajánlani.

2012. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Énis a Gustosot szoktam használni, ha nincs kedvem csinálni, szintén ketchuppal összekeverve,mert a pizzakrém sűrű és sztem sós lenne magában.
2012. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Sürített paradicsom, egy tojás felverve, bele fűszerek, egy cikk fokhagyma törve, az egészet összekeverem...nagyon jó alap.
2012. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

az üveges univer pizzakrém nagyon finom szerintem

[link]

2012. febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pennyset szoktam,árban a legjobb


fele-fele arányban keverem paradicsomszósszal,teszek hozzá oregánót,pici sót,és kész

2012. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!