Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Glutén- és laktózérzékeny...

Glutén- és laktózérzékeny emberek számára tudnátok recepteket leírni/belinkelni?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a sszülinapom, és nálunk az a szokás, hogy sütünk valamit az oszitársaknak. Van egy osztálytársam, aki glutén- és laktózérzékeny. Eddig mindig láttam, hogy mivel nem sütöttek olyat a többiek mindig tiszta szomorú volt, és én most szeretnék neki örömet. Sajnos nem tudok ilyen "speciális" dolgokat venni, de ha elmondanátok, hogy hol tudok nagyobb áruházak közül venni, akkor még azt is megteszem. A recepteke előre is köszönöm.
2012. febr. 18. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
www.liszterzekenyseg.in
2012. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz sok receptet is.. ne gondolj felétlen tortára...

Illetve tavayl az aug 20-i ország tortája is ilyen. azt is lehet,hogy csinálasz valami hagyományiosat neki pedig veszel a cukrászdában ebből a köleses-baracktortából két szeletet.. s különleges meglepetésként tálalod.

De az alap ötleted a legjobb,mert így a többiek is megtudják mit veszít az aki nem hezet normálkosztot illetve,mit nem.

2012. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Nem is tortát akartam, mert azt kicsit nehéz lenne elvinni (messze van suli). :)))
2012. febr. 18. 16:58
 4/4 Erika83 válasza:
A legjobb oldal: mindenmentes.hu
2015. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!