Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Belekezdtem egy receptbe, de...

Belekezdtem egy receptbe, de nincs itthon mustár. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Belelkezdtem egy receptbe, aminek az elején azt írja, hogy a hússzeleteket pácoljuk be mustárba és hagyjuk úgy egy negyed óráig utána süssük meg. Később tepsibe is kell tenni, rá hagymát meg kukoricát. Namármost, most vettem észre, hogy nincs itthon mustárom. Helyettesíthetem valamivel? Ötlet? :P


2012. ápr. 5. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van otthon bor, vagy ecet, akkor az is jó
2012. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
HA illik az ételhet, akkor ketchuppal is lehet helyettesiteni, a lényeg, hogy kicsit savanykás ize legyen töle az ételnek.
2012. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Tárkony
2012. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
szaladj le a boltba
2012. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kezdtél bele, ha ezzel kezdődik a recept?
2012. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Lemész a boltba, és veszel. Vissza is értél vona, ha kérdezés helyett leszaladsz.
2012. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*volna
2012. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
@ qkker: Nem mindenki lakik olyan helyen, hogy csak "leszalad a boltba", nálunk pl fél óra járásra van egy kis bolt, ahol vagy van mustár, vagy sincs, nagyobb meg több, mint 1 órára. Ha KÉT órát "szaladok le" mustárért, akkor az ebédböl legfeljebb vacsora lesz.
2012. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
dehát így kezdted h mustárba kell pácolni :D nagyon fail ez a kérdés... meg amúgy is. menj le a boltba mustárért, és kész.
2012. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A végén megoldottam, anyukám hozott át Nekem. Mert tényleg nincs sok bolt a közelünkben,nem öt perc elszaladni valahova...

2012. ápr. 5. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!