Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek pulykamellfiléből?...

Mit főzzek pulykamellfiléből? Nincs itthon: mustár, majonéz, tejföl, tejszín, olivaolaj, alkohol, meg semmi knorr, meg maggi fűszer.

Figyelt kérdés

Kivettem a mélyhűtőből egy rahedli húst.

Először rizseshúsra gondoltam, de olyan sokszor szokott az lenni, és már baromira unom.

Kirántani sem akarom, mert azzal ugyan ez a helyzet.

Mit főzzek belőle??


2009. ápr. 18. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasz ki, vágd vékony szeleketre, sózd, borsozd be, és vajon süsd meg. Ha van otthon zöldséged, azokat is rá teheted. Esetleg reszelj rá sajtot és azzal is pirítsd egy kicsit. Nálunk a férjem imádja. :-)
2009. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az kimaradt hogy sütőben, tepsiben vagy jénaiban süsd.
2009. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Sajnos sajt sincs itthon.:(

Borzasztó, hogy úgy csinálnék valami finomat, de semmi nincs hozzá.

Nincs nálam pénz sem, nem tudok elmenni vásárolni.:(

2009. ápr. 18. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szeleteket sózd meg és pirospaprikázd be! Picike olajba vagy vajba süsd meg őket! Egyszerű, gyors és finike! Krumplival, rizzsel, bármivel jó!
2009. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
csíkokra vagy kockákra összevágod,ízesited ízlés szerint,majd teszel rá valamien szószt. szerintem nagyon finom tud lenni:D ja, és kihagytam,olajon,vagy vajon süsd meg. akár rizst is főzhetsz mellé (: elég jó tud lenni.. énis azt csinálok holnap
2009. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!