Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi pizzakrém kell ehez?...

Mennyi pizzakrém kell ehez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pizzát sütnénk, kb 10 darabról lenne szó, olyan Lidl-ös pizza alappal. Mennyi pizzakrém kéne ehez, hogy jó legyen?
2012. ápr. 18. 13:52
 1/7 A kérdező kommentje:
1 kiló elég vagy kevesebb is vagy több?
2012. ápr. 18. 14:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra a pici pizzákra gondolsz? Arra kb. negyed-fél tubus per pizza.
2012. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mekkora, azt mondták, hogy 150 ft. Szerintem túl nagy nem lehet. Én meg tudok 5 kilós pizzakrémet, de mindet nem akarom elhozni, ezért kérdeztem, hogy kb hány kg kellhet?
2012. ápr. 18. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem arra a pici kerek pizza alap lesz. Én ilyet szoktam használni: [link]

Ez kettőre bőven elég.

2012. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor 10 db-hoz fél kiló krém elég lesz kb?
2012. ápr. 18. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:

én pennyst veszek, egy kis kecsappal összekeverve egy tubus 3 pizzára elég. Kecsap kell hozzá, mert elég sós.

tehát én három tubussal javasolnék 10 jókora pizzához.

egy kis pizza fűszererkeverék sem árt. pl egy zacskó Kotányi pizzafűszerkeveréktől nagyon finom lesz. de ezt csak finoman rá kell szórni a feltéttel megrakott pizzára.

2012. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez amúgy pizza krém, amit pizzás csigákhoz és pizzás kiflihez használnak. Remélem elég lesz fél kiló, inkább több legyen, mint kevesebb:)
2012. ápr. 18. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!