Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szoktatok grillezni?

Mit szoktatok grillezni?

Figyelt kérdés

Kéne pár ötlet grillezéshez illetve tárcsán sütéshez mivel kezd lapos lenni. Mi Tarját csirke combot szárnyat virslit kolbászt szoktunk felvonultatni. Van e valami frappáns ötlet vagy mit szoktatok ti az asztalra tenni?

Legyetek szívesek mellőzni hogy nézelődjek google-ban mert a ti ötleteitekre vagyok kíváncsi

(Ha pácolni szoktátok az adott húst kérlek aztis írjátok meg)



2012. máj. 22. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Rabló husi, griller (boltban lehet kapni), virsli, grillsajt, zöldségek
2012. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a húsok mellé mindig grillezek gombát és zöldségeket is.

Ha nagyon finomat akartok, keress olyat, hogy "grillsajt" hát az valami isteni...

2012. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Most nagyon megnyugtattál mert mi most csinálunk majd először grillsajtot :D Csak az a baj h esőt mondanak hétvégére :S
2012. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csirkemáj, előző nap teszek rá majorannát és egy kis étolajat.
2012. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk tarját grillezni, meg csirke combot, szárnyát és még pl mehet a grillre tárcsára, szalonna, gomba, hagyma, fokhagyma, sajt, kukorica, paprika, paradicsom, lilahagyma, vöröshagyma, újhagyma, padlizsán, cukkíni, krumpli, bármilyen zöldséget.

Sőt gyümölcsöt is, alma, banán, ananász, körte, őszibarack.

2012. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi saslikot.

Azt szeretjük a legjobban.

2012. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!