Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muffin tetejére milyen krém kell?

Muffin tetejére milyen krém kell?

Figyelt kérdés
Mondanátok nekem olyan krém recepteket, amit a muffin tetejére lehet tenni, és nem esik össze hamar? Úgy tudom, valamiféle vajkrémes cukormáznak hívják, de receptet nem találtam sehol, és kéne, mert holnap csinálom meg a sütit, egy barátomnak meglepetéskén! :/
2012. aug. 4. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, mennyi muffinod van, 12 db-hoz szerintem kb ez az adag:

25 dkg margarin

25 dkg porcukor


Habosra kevered, ízesítheted vaníliával, kakaóval, lehet bele ételszínezéket tenni..

2012. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A cupcake-re gondolsz? :)

[link]

2012. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, de köszönöm a receptet! =) Megcsináltam a sütit, és nagyon finom lett, és szép is! =) Pudingos muffin, a tetején rózsaszín krém, és cukorszívecskék. :)
2012. aug. 5. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A muffint aminek a tetejen van valami krem, es diszites hivjak "cupcake"-nek..... Vajat(15dkg) porcukorral(25dkg) osszedolgozzuk, eloszor a cukor felet a vajhoz adva, 2 ek vizzel, majda cukorasim felevel.habzsakba esra a muffin teteje ( lehet szinezni gyumipurevel etelszinezekkel, kakaoval) tovabb is lehe disziteni, ez a cupcake vagy tundertorta
2013. febr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A muffin az nem cupcake! Ha van dísz a tetején, ha nincs 😉 A margarin +porcukor jó, lehet bele kókuszreszeléket, banànt turmixolni...stb
2017. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!