Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőtökös kérdés, mélyhűtőbe...

Sütőtökös kérdés, mélyhűtőbe hogy tegyem el, reszelve hogy darabokra vágva? Inkább muffint sütnék belőle majd.

Figyelt kérdés
sütőtökös muffin receptet írnátok?

#muffin #sütőtökös
2012. szept. 21. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem készre reszelve, mert a felolvasztott darabokat már nehéz reszelni. Bár félig felengedve talán lehet.De lereszelve kiolvasztod, lecsepegteted, kinyomkodod.

Nem csináltam még, csak gondolkodom:)

2012. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Lereszelve. A gyümölcsöket, és a tököt is a muffinba még kiengedés előtt kell beletenni.
2012. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha saját tököd van, megértem, hogy le akarod fagyasztani,de az biztos, hogy a fagyasztott, csak, pürének, krémlevesnek jó.Jegesen nem lehet a tésztába keverni, mert sülés közben eláztatja.ha meg kiolvad, olyan plötty, hogy szintén nem jó tésztába keverve.

Esetleg, ha mikróban elpárologtatod a vizet, de az is már

egy plusz agyusztálás.

Próbáld meg, ha lehet hűvös kamrában eltárolni fagyasztás helyett.

Venni viszont egész télen lehet kiváló minőségűt.

2012. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer fagyasztott, gyalult tökből akartam fasírtot csinálni - mert frissből többször csináltam már- de rémesen vizes, nedves állagú volt. Alig lehetett összegömbölygetni, és állt a víz a tálcán alatta. Szerintem nem lehet annyira kinyomkodni, hogy kellemesen formálható legyen a massza.

Lehet, a sütőtök is ilyen?

2012. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megsütöm, botmixerrel szétnyomom, és úgy fagyasztom.
2012. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. szept. 21. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:
No, ez az elősütött, turmixos jó ötlet:) Akár desszertnek is jó lehet, ha gyorsan kell valami.
2012. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!