Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok nekem gyors és finom...

Tudnátok nekem gyors és finom torta recepteket írni, ja és egyszerűt, évfordulóra van hozzá egy szívformám!? Ja ha túrós lenne az lenne a legjobb, de más ötleteket is várok!

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 17:21
 1/4 anonim válasza:

szia!Nekem van egy ill még nem próbáltam de bizti nagyon fini

25dkg túró

15dkg vaj

12dkg porcukor

1 cs vaníliás cukor

1 citrom reszelt héja

mazsola

3dl tejszín

1csomag habfixáló

baba piskóta


A porcukrot a vajjal kikeverem, hozzáadjuk az áttört túrót, a vaníliás cukrot, a citrom reszelt héját és levét, végül a megtisztított mazsolát.Jól összedolgozzuk. A tejszínt felverjük a habfixálóval a túrós masszához vegyítjük.Formába öntjük ezt az egészet (előtte kibéleljül fóliával) és babapiskótát rakunk rá .3 óráig hütőszekrénybe rakjuk aztán kiborítjuk a formából és kész.


Ha megcsinálod akkor írd meg milyen lett:-)

2009. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csinálsz egy sima kakaós piskótalapot, cukrozott habtejszínt felvered, a piskótát kettévágot, belekened a tejszínt, a külsejére is kenhetsz, esetleg a belsejébe tehetsz még gyümölcsöket. Ezt bátran lehet variálni. Rém egyszerű. A piskóta receptjét bárhol megtalálod.
2009. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szereted a túrósat, akkor íme: [link]

"Összerakni" nagyon egyszerű és gyors, a sütése több idő. Életem első önálló tortája, mindenkinek nagyon ízlett.

2009. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] Finom!!!
2009. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!