Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valakinek jól bevált...

Van valakinek jól bevált mascarpone nélküli tiramisu receptje?

Figyelt kérdés
vagy ez csak mascarponeval az igazi?
2014. aug. 29. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Hat mivel a ferjem nem eszik meg semmi olyat, ami sajtkremet fut, en csepegtetett joghurttal szoktam helyettesíteni. Nyilvan nem ugyanolyan, mint Mascarponeval, de eddig meg mindenkinek ízlett, aki kóstolta.

A joghurtot minimum egy éjszakán at csöpögtetem -tesztaszurobe konyha ruha, ra a joghurt, az egesz bele egy nagy tálba. Baileys megy még, ami egyebkent ugye nincs a tiramisuban

2014. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanolyan sose lesz. lidlben, aldiban olcsobb a mascarpone mint máshol
2014. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az ara miatt nem akarja hasznalni, masodik.
2014. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
így van,köszönöm! nem az ára miatt nem akarom használni. csak szeretném tudni, hogy el lehet-e csinálni mascarpone nélkül, és úgy hogy anélkül ugyanolyan finom lesz..
2014. aug. 29. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mar írtam, en joghurttal készítem, finom ugy is, de nem ugyanolyan, mint a valodi.
2014. aug. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy háklis pasim, aki állítólag nem szerette a mascarponét. Simán megcsináltam mascarponéval, és azt hazudtam, hogy ez egy házi recept mascarpone nélkül.

Nagyon ízlett neki, és semmi baja nem lett tőle.

Azóta is úgy tudja, hogy mascarpone nélkül is lehet finom tiramisut csinálni...

2014. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D ez tetszik.
2014. szept. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!