Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lidl mákos-meggyes rétes...

Lidl mákos-meggyes rétes receptje? Hogyan készülhet?

Figyelt kérdés

Párom odavan érte, de sajnos drágálljuk és ráadásul nagyon ritkán jutunk el. A lényeg a belső tekercs tésztája lenne. Mert a külseje, mint láttam-kóstoltam, a külső réteg rétes, de a belseje nem rétes tészta. Esetleg kelt? és utólag van rétesbe tekerve?

Szerintetek mi lehet a recept?


Előre is nagyon köszönöm.


2014. nov. 16. 18:17
 1/6 anonim válasza:
Úgy tudom az egész vajas-leveles tésztából van, és a töltelékben van egy leheletnyi fahéj is.
2014. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

[link]

Így, már csak a tölteléket kell eltalálni.

2014. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jaj de jó!! Nagyon köszönöm, igen, a képen is úgy néz ki, hogy a belső tekercs lágy. Ki fogom próbálni, a töltelék az a karácsonyi bejglink tölteléke lesz, extra meggyel és akkor egy pici fahéjjal :)

Na erre én nem gondoltam.

2014. nov. 17. 13:10
 4/6 anonim válasza:

Remélem nagyon finom lesz, és jó étvágyat kívánok hozzá!

Csak ne Lidis mirelit levelest használj, mert az nem olyan jó ízű, mint a többi. A többi ráadásul sokkal szebben "fodrozódik", jobban sül, könnyedebb a tészta.

2014. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is remélem. De ros
2014. nov. 18. 09:27
 6/6 A kérdező kommentje:

De rossz biztos nem lesz! :)


Rendben, máshol nézek, főleg, hogy oda ritkán megyünk:D

2014. nov. 18. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!