Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan süssek sültkrumplit...

Hogyan süssek sültkrumplit (héja nélkül) a sütőben?

Figyelt kérdés
Minnélk kevesebb olajjal szeretném elkészíteni hog egészségesebb legyen. Lehet héja nélkül? Talán olaj helyett sütőpapír? És a krumplit kívül mi az amit mellé tehetnék (más zöldség)? Pl spárga stb... Köszi :)

2015. júl. 2. 00:48
 1/4 anonim válasza:
100%
Figyelj, szerintem ha sütőpapírra rakod a krumplit, akkor egy kicsit száraz lesz, már tapasztaltam, de egészséges, az biztos! Rakj mellé répát, meg hagymát, és az brutál finom lesz! Próba szerencse :)
2015. júl. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A sütőpapir jó ötlet, de szerintem minimális olaj akkor is kell, hogy ropogósra süljön a krumpli. A legjobb ha olajspray-vel kicsit befújod.

Bármilyen zöldséget tudsz igy sütni.

2015. júl. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én a sütőpapírt nagyon nagyon vékonyan megkenem olajjal, rárakom a krumplit (mehet héjával vagy anélkül is) és felülről még egy picit megszórom olaj spray-ből olajjal.

most ez így lehet h soknak tűnik és te még kevesebbel akarod, de hidd el, ez nem lesz vészes! csak vékonyan csináld!

én szoktam rá szórni fűszereket is (kísérletezd ki, hogy nektek melyik ízlik a legjobban)

és tehetsz mellé bármilyen zöldséget: répa, gomba, hagyma, brokkoli, karfiol, spárga, zöldbab.... stb

2015. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az összes választ! Alig várom már hogy kiprobaljam :)
2015. júl. 6. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!