Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Coop csirkemell falatkák...

Coop csirkemell falatkák kóstoltátok már? Milyen?

Figyelt kérdés

Érdemes megvenni?Nem nagyon van pénzem, de nem tudom érdemes lenne-e megvenni.Még nem ettem.

Lehet paprikás krumpli lesz:)))


2010. ápr. 16. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam venni és nekünk jó!
2010. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon mű íze van.Főzz egy far-hát pörcsit, az nagyon olcsó.
2010. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a szívem szakad meg mikor olvasom hogy ilyen szegény emberek is írogatnak ide. nem tudom hogy milyen lehet ez a coopos csirkefalatka, csak azt tudom mondani hogy akármilyen szegénységben is kell élnetek eddig és ezután, sose adjátok föl, és örüljetek minden apró jó dolognak, tudod sok kicsi...ha nekem egyszer meghalnak a szüleim lehet én is ilyen körülmények közt fogok élni, vagy még a paprikás krumpli is elérhetetlen lesz.
2010. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen mélyhűtött falatkáknál akármi jobb. Főzz tényleg far hát pörköltet krumplival, vagy valamilyen tésztaételt, vagy akármi mást, ez ilyen hulladékhúsból van.
2010. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

kb 30 egy-két %-a "hús"...

a "Fagylakoma" ebből a szempontból kicsit jobb az 70-80 körül van...


A cooposban most találtam műanyag madzagot( a húspogácsa közepében evés közben) a másik említett fajtánál csak a zacskoban voltak "rongydarabok" ilyen apró pöszmet szerű de nem kevés...

2012. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!