Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sóskát főztem, és olyan...

Sóskát főztem, és olyan keserű utóíze van. Mit rontottam el? Lehet rajta javítani?

Figyelt kérdés

megpároltam kis hagymán, sóztam, cukroztam, besűrítettem.

Kihagytam valamit?


2010. ápr. 28. 20:56
 1/7 A kérdező kommentje:
mirelitből csináltam
2010. ápr. 28. 20:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyél még bele cukrot.Én mást nem is szoktam rántás, és cukor.Sok, mert édesen szeretjük.
2010. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, én is cukorra gondoltam, csak féltem, hogy még jobban elrontom.
2010. ápr. 28. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! gondolom, már megettétek, de azért leírom, hogy a sóska elég sok cukrot felvesz, bátran adhatsz hozzá ízlés szerint.

Amúgy én a mirelitet felolvasztom, olajon lisztet pirítok, amikor habosodik, rádobom az olvadt sóskát és tejjel felöntöm, pár percig forralom, sok cukorral és kevés sóval ízesítem és kész.

2010. ápr. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, a mirelitet már eleve ízesítik.
2010. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És az, hogy a fagyasztott, illetve üvegbe eltett sóska megkeseredik kissé. Érzékeny vagyok szagokra, ízekre, és még semmivel nem tudtam elnyomni. Pedig az én fagyómban vadsóska van :)
2010. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dinsztelt hagyma es a liszt (ha azzal surited) keseru izt adhat a levesnek. Leginkabb a hagymara gyanakszom.
2010. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!