Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzünk/rendeljünk?

Mit főzzünk/rendeljünk?

Figyelt kérdés

Jön a barátnőm péntek este és vasárnap délután megy.

Semmilyen babos/lencsés/borsós/spenótos/májas nem jöhet szóba.Hal/saláta se igazán.


2017. febr. 22. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pizza, hamburger, hotdog, gyros, rántotthús hasábbal, bolognai spaghetti, milánói makaróni, húsleves, rostoncsirke, pörkölt, tésztáshús, brassói, tócsi, lángos... igazából a végtelenségig sorolhatnám az ételeket, amiben nincs bab meg hal.

Ha rendelni akartok, akkor megnézitek a helyi kiszállítós éttermek étlapját, és azt rendeltek róla, ami szimpatikus.

De érdemes lenne inkább arról kérdezni a barátnőt, hogy mit szeret, és akkor könnyebb lenne kitalálni, mit főzzetek. De akár főzhettek együtt is, akkor nem hibázhattok.

Ha nem jut eszetekbe magatoktól semmi, akkor nosalty.hu, van fenn pár ezer recept.

2017. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Bocs, a brassóiban igazából van borsó, csak én nem szoktam tenni bele, mert nem szeretik a családban. :D
2017. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Én tuti pizzáznék vele, aztán másnap gyros és vasárnap csinálnák neki egy házi big macet
2017. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyors kajának a megérkezés után, ha nem akarsz pizzát:

[link]


Egyébként:

- valami zöldségből (karfiol, hasonlók) krémleves

- ragut, gombával, rizs-körettel

- rántott csirke, máj, (hús), zöldségek (gomba stb.) sült krumplival, tartárral

- süti sós-édes. Nem feltétlenül torta, az apró sütiből könnyebben csomagolsz neki a vissza-útra

2017. febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!