Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kombinált vagy elektromos...

Bapti kérdése:

Kombinált vagy elektromos tűzhely sütőjénél melyek a legfontosabb üzemmódok? Valamint ti digitális kijelzőset, vagy a nélkülit választanátok?

Figyelt kérdés

Kombi tűzhelyet vennék. A leírások alapján rengeteg üzemmódjuk van: Alsó, felső, alsó-felső egyszerre. Akkor ez a 3 mód kombinálva légkeveréssel. Grill, grill+lég. Hátsó fűtőszálas forró levegő.

Persze a legtöbb sütő nem tudja egyszerre mindegyiket. Azzal tisztában vagyok melyik mit jelent. De a gyakorlatban ezek közül melyek a legfontosabbak, és melyek kevésbé?


Valamint fontos -e a digitális kijelző? Idősebbek használnák.



2017. ápr. 15. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Én csak az alsó-felső sütést használom. Szóval nálam nem szempont, hogy minél több program legyen rajta.

Kijelzője digitális. De egyszerűen két "tekerős" gombbal lehet beállítani, egyik a hőfok, a másik a program kiválasztása. Ha időt is szeretnék beállítani (nem szoktam) azt már a nyomkodós gombokkal kéne és meglehetősen bonyolult.

Szerintem ha idősek részére lesz, akkor minél egyszerűbben kezelhetőt vegyetek, ahol nem kell betanulni, hogy mi után mit kell nyomni, mikor melyik gombot. Hanem olyat, amin látszik, nem csak a kijelzőn, hogy milyen programok vannak, mi a hőfok.

2017. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!