Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem marad nyers egyik sem,...

Nem marad nyers egyik sem, vagy nem sül így túl?

Figyelt kérdés
Találtam egy receptet neten, amit gondoltam kipróbálok. Bepácolt, felkockázott csirkemellet, és felkockázott krumplit egybe berakni nyersen sütőbe, 180 fokra, fél órát alufólia alatt sütni, majd még pirulásug anélkül. Meg van locsolva fűszeres olajjal. Gondoltam alul-felül sütéssel a legcélszerűbb. De mivel még nem csináltam ilyen elgondolkodtam, hogy nem sül tovább vagy marad így nyers az egyik vagy a másik hozzávaló? Kérlek ne kövezzetek meg, még kezdő vagyok! Előre is köszönöm!!! :)

2017. aug. 16. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Kockázott csirkemellnek szerintem rengeteg a 30+ perc, száraz lesz. Krumplinak viszont kellhet annyi.
2017. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam így sütni, ha lusta vagyok, mert csak beledobálom a tepsibe (nekem kacsasütőm van, aminek van fedele). Lehet még más zöldségeket is mellé tenni, (lilahagyma, sárgarépa, cukkini, brokkoli, paprika, paradicsom, amit szeretsz) Szerintem, ha csak krumplit teszel a hús mellé, érdemes egy kis vizet (tényleg kicsit) önteni alá, hogy ne legyen száraz, párolódjon is, ne csak süljön
2017. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is kiszárad ennyi idő alatt a csirkemell.

Hasonló receptem nekem is van, de én beírdalt csirke felsőcombbal készítem.

Minden egyszerre elkészül és nagyon finom.

2017. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csirkemell hamar átsül célszerű a krumplit előfőzni,így kevesebb idő is elég az egészre. kb fél óra-40 perc.
2017. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!