Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bejglit, zserbót lefagyaszthatom?

Bejglit, zserbót lefagyaszthatom?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, ha kihűl, betehetem a fagyóba (zserbót felszeletelve), míg haza nem jövünk? Kiolvadva nem lesz rossz állaga?

2017. dec. 19. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán lefagyaszthatod, ha kienged (nem kiolvad!:) ugyanolyan lesz, mintha frissen sütötted volna.

Csak hagyd magától kiengedni, ne segíts semmivel se rá!

2017. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, kienged :D De köszi szépen. :)
2017. dec. 19. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
LEfaygaszthatod, de fölösleges, hüvös helyen símán eláll egy hétig is és sokkal jobb íze van, ha összeérik.
2017. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló mindent elmondott.
2017. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Lefagyaszthatod, de felesleges, mert hűtés nélkül is eláll egy hétig, bár nálunk ez még sosem fordult elő :D
2017. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as,5-ös,az oké,hogy egy hétig hűvös helyen eláll fagyasztás nélkül is. De sokkal tovább szerintem azért nem kéne tartogatni, és gondolom utána nem egy nap alatt akarják felzabálni az egész tepsi zserbót. Viszont ha megsüti,kihűti,lefagyasztja,majd egy hét múlva előveszi és kiengedi,utána még ugyanúgy jó mondjuk egy hétig,és tudják több napig enni,a vendégeket kínálni,stb.

4-es voltam.

2017. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

25-én utazunk haza, úgyhogy nem opció az addig megesszük. 30-án reggelre jövünk csak vissza, azért kérdeztem. És itt nincs hűvös hely, mert távfűtés, és dühöngő meleg, sajna.


A teraszon éjszaka meg -5 is van, olykor, meg random leesik 10 centi hó.

2017. dec. 20. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Fagyaszd le nyugodtan mind a kettőt, úgy, ahogy legelőször megírták.
2017. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!