Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Irnátok finom pizzaszósz és...

Irnátok finom pizzaszósz és pizzatészta receptet?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2010. jún. 4. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

só, fokhagymapor, 3 dl tej, 2 ek olaj, annyi liszt, amennyit felvesz



fokhagymás tejföllel megkened és mehet rá a sült hús, meg a hagyma, meg uborka, meg sajt, meg paradicsom

2010. jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Mi lángostésztából szoktuk, és én imádom! :)
2010. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A fokhagymás tejföl nem pizzaszósz azt szögezzük le.Szószreceptet találsz neten annyit hogy tyűűű én személy szerint nem szoktam (mindig legalábbis) főzni csak kikeverem.Ne használj konzerv paradicsomot hanem papirdobozos sűrítettet annak nincs mellékíze.

Fokhagyma,só,cukor,oregano-bazsalikom-kakukkfű(egyik se sok) feketebors kb,asszem nem felejtettem ki semmit.Oreganoval mikor pont megsült szórd meg egyből annak akkor jön ki az íze igazán.Ja a paradicsomlé is nagyon jó pizzaszósz alapnak,az is 100% os nem is kell igazán főzni és jobb az íze.

2010. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyu így csinál a pizzára feltétet: A kész pizzalapra rárak paradicsomszószt, kukoricát(vagy vegyes zöldséget) és reszel rá sajtot. Egyszerű de szerintem ez verhetetlen :)
2010. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!