Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hőlégfúvóval lehet húst sütni?

Hőlégfúvóval lehet húst sütni?

Figyelt kérdés
Szóval lehet hogy hülyeség de kiszeretném próbálni szerintettek lehet vagy nem lehet vele sütni?

2018. máj. 3. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld ki, addig nem tudhatod.
2018. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

A párom azt mondja, ha sok türelmed van, igen. Én is ezt gondoltam, de hőlégfúvója neki van, én még csak nem is használtam soha.

Nagy baj szerintem nem lehet belőle, csak ha erős fokozaton használod és gyúlékony anyag közelében, miközben nem akarsz tüzet gyújtani...

2018. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Húst simán meg lehet sütni egy 200 fokos sütőben. Ellenben van olyan hőlégfúvó, ami ennél sokkal melegebbet fúj. Tehát elvileg igen.
2018. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ, hogy hogyan érted a megsütést.Ha arra gondolsz, hogy ehetőre sütöd, akkor tévedsz.miközben melegíti szerencsétlen a hátul beszívott szobahőmérsékletű levegőt, addig az elől kifújt forró levegő nemcsak felmelegíti a húst, de egyben iszonyúan ki is szárítja. Vagyis végül kapsz egy szinte szénné égett, kiszáradt izomdarabot. Mintha valamelyik fáraó kiszáradt és mumifikálódott combját próbálnád elrágni.
2018. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ! Kifogom próbálni :D
2018. máj. 4. 00:11
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Simán, de lehetőleg ne legyen vastag szelet
2018. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Lehetni lehet, csak:


- ugye az nem csak hőt ad, hanem levegőt is és kiszárítja

- hol-hogy-meddig tartod, attól függ, hogy hol mennyire sül meg, pl. lehet az egyik oldala teljesen, a másik meg nem...

- ha közel tartod, akkor odakozmál (vagy elrepíti a légáramlat), ha távol, akkor nem lesz okés...

- hússütéskor a húsban esetlegesen ott lévő baktériumok megdöglenek (ugyebár ezért sem ajánlatos nyers húst enni), hőlégfúvóval ha nem vagy elég precíz, akkor nem biztos


de miért akarna valaki hőlégfúvóval húst sütni???

2018. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Alufóliába csomagold.
2018. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Apukám, ha az eddigi válaszokból azt szűrted le, hogy oké, kipróbálod, akkor ott valami nagy baj van...
2018. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!