Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van-e kedvenc friss zöldségekb...

Van-e kedvenc friss zöldségekből (esetleg gyümölcs is mehet hozzá) készült turmixotok?

Figyelt kérdés

Tavaly télen kezdtem ilyeneket készíteni. Kísérletezgettem, de nem mindegyik sikerült. Lilakáposzta, alma, sárgarépa, ez volt idáig a legíztetesebb társítás, citrommal, mézzel ízesítve. A feketeretek és a nyers cékla nem volt számomra nyertes alapanyag.

Szoktatok-e hasonlókat készíteni? Ha igen, akkor hogyan készítitek?


2018. nov. 6. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
fejessaláta, vagy spenót, vagy mindkettő, zellerszárral, egy narancs leve, esetleg egy fél citrom leve,egy banán kígyóuborka. Ez az én zöldturmixem, amire nem mondom, hogy a kedvenc turmixom az összes eddig próbált közül, de mégis hihetetlenül frissítő és jól tud esni reggel. :)
2018. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Brokkoli, banán, eper. Nagyon finom, szinte minden nap iszok ilyet. A brokkolit, meg az epret fagyaszta szoktam a gépbe tenni, a banánt meg csak simán.
2018. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

egy banán, egy körte, spenót, gyömbér, citrom, másfél deci víz

sárgarépa, narancs, alma

2018. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Két banán, egy alma, egy körte, nagyujjnyi gyömbér, méz és tej.
2018. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem friss zöldség, de abból is lehet.

Spenót és paradicsom (én püréből készítem, mert annak íze is van, a bolti paradicsom hervasztó, télen pláne, bár akkor drága is), kalóriaszegény cucc és meglepően finom, legalábbis nekem ízlik, másnak lehet, hogy nem.

Gyümölcsöt szinte soha nem teszek zöldturmixba, mivel sajnálom bele, a levelek számomra elrontják a finom gyümölcsöket, sosem szerettem a zöld leveleket úgy általában, de a paradicsom mindent jobbá tesz és a spenót hasznos :)

Kivétel az alma-sóska turmix, ezek valahogy jók együtt még számomra is.

2018. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1 db banán, tej.

1 db almát lereszelek, mintha almáspitét csinálnék, összerottyantom és ízesítem az almáspite fűszereivel, tejjel.

A lányom a málna, ananászt imádta eddig a legjobban.

2018. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!