Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jövő hónapban lesz 1éves a...

Jövő hónapban lesz 1éves a fiam. Szeretném én elkészíteni a tortáját. Viszont még soha nem sütkéreztem. Tudnátok írni /linkelni olyan recepteket amik nem fognak ki rajtam, egyszerűbbek és bevált nektek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 16:40
 1/4 anonim válasza:
52%
Sütsz egy sima piskótát 5 tojásból (de boltban is kapsz készen) és megkened pudinggal. És ennyi. Tehetsz a tetejére dekorációt, egy kis tejszínhabot.
2018. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
89%
Én sem tudok sütni. Barackos túrótortát csináltam babapiskótás alappal.
2018. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Én ugyan cukrásznak tanultam, de utálok itthon piskótát sütni. Kész tortalapot szoktam használni, általában bécsi piskótát (Intersparban szokott lenni), az a legfinomabb szerintem. A lényeg úgyis az, amivel aztán töltöm.

Első szülinapra viszont mindkét fiamnak kekszes alapú joghurttortát készítettem. Ilyet (ha nem is tortát, de szeletet) máskor is gyakran készítek itthonra, nagyon szeretjük, egyszerű elkészíteni, és nem is nagyon lehet őket elrontani. Ez pl. egy teljesen jó recept hozzá (annyi, hogy én a kekszes alaphoz sosem teszek cukrot, szerintem elég édes anélkül is, pedig édesszájúak vagyunk). [link]

2018. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. nov. 12. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!