Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A pizzára hova teszitek a sajtot?

A pizzára hova teszitek a sajtot?

Figyelt kérdés
A pizza szószra és úgy rakjátok rá feltétet vagy a feltétre kerül a sajt ? Családi vita van belőle ,hogy hova kell rakni a sajtot...
2019. márc. 26. 15:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Feltétre szoktam.
2019. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
tetejére. de alá is lehet. teljesen mindegy.
2019. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen legfölül van a sajt! Éppen az a lényeg, hoyg szépen megsüljön a tetején!
2019. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
A tetejére. Olyat még nem igazán láttam, hogy közvetlen a szószon legyen. Olyan van esetleg, hogy szósz, sonka rá a sajt és arra még gomba és vagy kukorica. De olyat hogy a szószon legyen és arra rá minden olyat még mirelitnél se láttam. Kivéve, ha csak sajtos pizza (pl 4sajtos).
2019. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg azért van belőle vita, mert egészen pontosan ez a 2 verzió létezik.

Az egyik a házi, ami saját fantáziából kitaláltak a magyarok, hogy "természetesen legfelülre, hiszen az a lényege, stb stb...


A másik verzió meg a frankó, ahogy a világ létező összes pizzériájában készítik, hogy a paradicsomos alapra teszik a sajtot, és arra a feltétet.

...további szakmai sikereket kívánok-

2019. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%

"Olyat még nem igazán láttam, hogy közvetlen a szószon legyen."


Most teljesen őszintén... tedd a szívedre a kezed!

Egész pontosan hány pizzériában láttad ezt másképp?

Legyen benned annyi, hogy ezt őszintén megválaszolod! :)

2019. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%

ma 15:57-es: ugyan add már be a képkeresöbe a "pizza" szót, egybölláthatod, hogy MINDENHOL a sajt van fölül.

Még egyetlen egy pizzériában sem láttam olyat, hogy alul van a sajt és fölötte a többi!

2019. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy szoktam, hogy a pizza szósz meg alulra, rá a sajt, és utána a többi feltét (pl. szalámi)
2019. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Ha boltban elősütött akàrmilyen pizzát veszel, azon is úgy van, hogy sajt és azon a feltét. Mert normális esetben a sajt az íze végett van rajta, és nem nyúlós szőnyegnek.


...de én jó magyar módra imádom a nyúlós sajtizét, úgyhogy legfelülre megpakolom még =) étteremben is kérek plusz sajt feltétet, ha lehet, ez van, barbár vagyok :D

2019. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
41%

Kedves alulképzett #7-es válaszoló, megtettem, beírtam a képkeresőbe, láss csodát, mindenhol a jelleget adó feltét alatt volt a sajt! :D

Még ilyet!

Lehet, hogy meghozza a gyümölcsét, hogy 4 ország 6 pizzériájában dolgoztam már, és további kb 40 pizzériában jártam?! :)

2019. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!