Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Születhet-e valaki vegetáriánu...

Születhet-e valaki vegetáriánusnak? 3 éves kisunokám soha nem fogadta el a húst ill. húsféle élelmiszert. Elmondása szerint, rossz, büdös, és undorodik tőle. Környezetében senki sem vega. Tojást, tejet szereti.

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 18:17
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
Persze, hogy születhet! Nekem sok ismerösöm van aki ugy született, hogy a szülei hiába probálták etetni vele, ha muszáj volt ette, de undorott töle. 3 éves korától meg ugy föz az anyuja, hogy ö is tudjon enni. Egyébként ha kap modnjuk gulyáslevest, a levet meg fogja enni, de a husit kihagyja!
2010. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
régi a kérdés, de igen, születhet. én se bírtam megenni soha a húst, pont háromévesen mondtam (78-ban! szóval nem volt "divat", nem hallhattam róla sehol, nem volt egy kicsit se elterjedve), hogy én ezt nem tudom megenni, mert élt. pedig nem befolyásolhatott semmi és senki. nem is tudták a környezetemben, hogy van ilyen egyáltalán. kényszerítettek, hogy egyek, de csak parizert, sonkát, meg némi rántott húst ettem. azt is csak azért, mert kényszerítették. 15 éves korom óta egyáltalán semmit, és semmi bajom, 37 vagyok.
2012. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!