Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért provokálják itt napi...

Miért provokálják itt napi szinten a vegánokat?

Figyelt kérdés

Miért fáj ez ennyire az embereknek, ha valaki ezt az életmódot folytatja?


Egyre inkább azt látom, hogy sokan inkább titkolják, mert már elegük van a támadásokból.


2019. okt. 26. 15:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
52%

#30

Húsevőként kérdezem: mi a gond ezzel?

2019. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

#31

Olvass bele a válaszokba

2019. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy ez kölcsönös.

Sőt, olyannal is találkoztam már, hogy vegánok vegetáriánusokról beszélnek megvetéssel.

2019. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"Magyarország messze elmaradottabb ilyen téren. A magyar mentalitás eleve olyan, hogy no comment...Szerencsére már külföldön élek és itt egyre jobban terjed a vegán étrend. Annyi termék van, hogy nem győzök válogatni. Az emberek hozzáállása is más."


Hát igen, nagyon más.

Persze Ny-Eu-ban és az USA-ban is vannak trollok ill. megrögzött húsevők, akik előszeretettel veszik célba a vegánokat, de az átlagember hozzáállása kb. az, hogy OK, én eszem húst, ha te vegán vagy, akkor megértem, hogy te nem, de nem akarom az érvrendszeret igazán mélyen megérteni, megelégszem a mindenevő tudomány által adott válaszokkal, viszont ezért nem tartalak rögtön hülyének, elfogadlak, ennyi.


Ezzel szemben itt Mo.-n, különösen vidéken nagyon elmaradottak vagyunk. Nemcsak húst eszünk hússal, hanem aki nem így él, azt szeretjük kipellengérezni, kinevetni stb.

Egyszerűen tiszta szégyenletes, hogy ezen a téren nincsen nagyobb szabadelvűség. Már miért ne engedhetném meg valakinek, hogy azt tegye-egye, ami neki jólesik?

A lehető legnagyobb pimaszság valakit ezért a pokolba kívánni vagy akárcsak hülyének is tartani.

2019. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

"Húsevőként kérdezem: mi a gond ezzel?"


Csak annyi, hogy én sem megyek a sörivók topikjába provokálni őket, hogy a rendszeres, nagy mennyiségű sörivás mekkora hülyeség.

De gondolhatunk bármilyen témára, amivel nem értesz egyet, miért is provokálnád az ellenvéleményen lévőket szántszándékkal? Nyilván csak egy ennyire "mindenkinek a begyében" lévő kérdésnél történik meg mindez.

2019. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!