Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért provokálják itt napi...

Miért provokálják itt napi szinten a vegánokat?

Figyelt kérdés

Miért fáj ez ennyire az embereknek, ha valaki ezt az életmódot folytatja?


Egyre inkább azt látom, hogy sokan inkább titkolják, mert már elegük van a támadásokból.


2019. okt. 26. 15:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
41%
Én is feltettem egy kerdest a vegetarianus kategoriaban es szinte csak a nem vegak kommentaltak mocskosakat....miert nezi egy husevo a vega kategoriat? Erdekli? Szanalmasak.
2019. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
70%
Utolso! Ezek szerint napi szinten eszel hust? Meg amikor nagy husevo voltam,akkor is volt heti 2-3 husmentes nap! Akkoriban meg meg sem fordult a fejemben a vegansag! Arrol nem beszelve,hogy a vega nem azt jelenti,hogy nem eszel hust,hanem azt,hogy allati eredetu termekeket nem fogyasztasz! Masik tevhit az, hogy sokan azt hiszik a vegak salatat esznek egy csipet soval! Ez egy masik tevhit. Ma pl.fasirt volt ebedre es imadom. Aki egy napig zoldsalatat evett, az meg semmit sem latott meg. Okoskodni persze konnyu! Sokan azt sem tudjak, hogy mi a vegansag, de azt igen, hogy hulyeseg. Na az ilyenek miatt vannak a konfliktusok. A tudatlan szajjartatok miatt!
2019. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
49%
Itt mindegyik csoportból vannak provokátorok. Vegán is húsevő is.
2019. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

#21


Szerinted miért nézi? Amiért a többi platformon elérhető tartalmat is - lehetőség a gyűlölködésre.

2019. okt. 26. 18:04
 25/35 anonim ***** válasza:
61%
Hmmm ha rápillantanál a rögtön feletted levő kérdésre ... ki is provokál kit?
2019. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Szerintem erre többen kíváncsiak lennének. :)

De valahogy mindenki elzárkózik a dologtól. :D

2019. okt. 26. 18:18
 27/35 anonim ***** válasza:
82%

Van néhány ember, akik napi szinten írnak ki vegánokat provokáló kérdéseket, és van néhány vegán válaszoló, aki kifejezetten mocskolódó, agresszív kommentárt ír minden olyan kérdéshez is, ahol szóba jöhet a húsevés.

Meg van pár ostoba ember, akinek fogalma sincs arról, hogy egy normál mindenevö is eszik vegán ételt, csak legfeljebb nem tudja, hogy az az, és ezek meg belekötnek azokba, akiknek a étkezés nem egyenlö a húsevéssel.


Azok a mindenevök, vegák, vegánok, akik normálisak és nem akarnak eröszakkal veszekedést, azon nem tünnek fel, ezért csak a kirívó esetek maradnak meg az emberekben.

2019. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a testépítő csoportban provokálják a testépítőket, vagy a szexualitas csoportban a heterókat, melegeket, vagy bármelyikben bárkit... Mert nagyon ráérnek a trollok.
2019. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
51%

Ez nekem is fura.

Én nagyon keveset ugyan, de eszek húst, vegán pedig semmiképpen nem vagyok. Ilyen helyzetben még SOHA, egyszer se kötöttek belém vegánok. Viszont ha valahol megemlítettem, hogy MOST ÉPPEN nem kérek húst, vagy valamilyen fogáshoz kértem tanácsot, hogy mivel lehetne kiváltani egy állati eredetű összetevőt, akkor egyből nekem estek az emberek (online is, és személyes ismerőseim is), hogy MiAz HoGy NeM eSzEl HúSt BeTeGvAgY??????

Kedvencem az volt, mikor valaki szerint fogyatékos lettem, mert egy tojásra érzékeny ismerősömnek nem akartam tojásos fogást tálalni, ezért "vegán" tojáshelyettesítőt kerestem. :D

Valami komplexus lehet, vagy nem tudom, én is sokat gondolkoztam, hogy miért van ez.

2019. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
2019. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!