Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi a véleményetek hogy házi...

Mi a véleményetek hogy házi kedvenceinket (kutya, macska) vegán módon táplálják?

Figyelt kérdés
Nekem mint vegánnak ez egy nagy dilemma. Sajnos a vegán csoport adminisztrátora a Facebookon ezt a témát valamiért nem engedte kitenni nem tudom mi olyan rossz ebben...
2019. nov. 13. 22:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok ezen annyira kiakadva, mint a többség, volt olyan kutyánk,amelyik a gyümölcsöt, zölséget tökre szerette. Szerintem ez az állattól is függ, hogy vevő-e a vegán tápra. Egyébként olyan terméket nem dobhatnak piacra kontrollálatlanul,ami eü kockázatokkal, halállal járhat, ha a fejlesztő agyával belegondolunk, a cél az, hogy a táp vegán is legyen és szeresse is az állat és elég tápláló is legyen. Amúgy gyerekkoromban a szomszédnak jó nagy kuvasza volt, láncon tartották, csak szárazkenyeret kapott és mégis rohadt sokáig élt. Szerintetek az elődeink falun, akik csak ünnepekkor jutottak húshoz és kőkemény fizikai munkát végeztek mellette, hogy éltek túl és hogyhogy nem haltak ki az ő idejükben a kutyák,macskák a sok hús nélkül, amit a mai házikedvencek már megkapnak ?
2020. nov. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%

Illetve a rongyosra fejt,újszülöttüktől megfosztott folyamatosan mesterségesen megtermékenyitett tehenek, a programozottan gyógyszerezett, napfényt és füvet sose látó csirkék,pulykák,malacok hogyhogy nem halnak ki ?


Ez azért merült fel bennem, mert ők ezerszer szadistább emberi beavatkozásoknk vannak kitéve, mint egy esetlegesen vegán tápon tartott kutya, mégis túlélik.

2020. nov. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!