Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogy próbáljam ki a húsevést...

Hogy próbáljam ki a húsevést vegánként?

Figyelt kérdés
Születésem óta vegán vagyok, így neveltek, de egyre kíváncsibb lettem a húsfélékre. Érdekelne, milyen egy marhapörkölt, vagy füstölt csülök, disznósajt. Mit javasoltok, hogy kéne megismerkednem ezekkel az ételekkel?

2020. jan. 5. 00:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
82%
29. Nem tudom, miért fontos infó ez, ugyanis napjainkban is előfordul ez. Óvónő vagyok, 4 gyerek is van a csoportomban, aki sosem ebédel és alszik bent, délben elviszik.
2020. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

21!


Ja. Rendkívül hihető.

2020. jan. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%

#22: igaz, én már 47 éves vagyok. Annak idején édesanyám háztartásbeli volt 12 éves koromig. Addig én is mindig otthon ebédeltem.

Most is vannak olyan anyukák, akik főállású anyaként otthon vannak, és főznek, és a gyerekek otthon esznek.

2020. jan. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem kezdd el tolni azokat a húsos kajákat, amiket a legtöbben gusztustalannak minősítenek, hatalmas lesz az ízélmény. (belsőségek, sült vér, stb). Tele vannak tőpanyaggal, amire éhezik a szervezeted. Halakat is nagyon javaslom.
2020. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem, miért ne lenne hihető, hogy valaki nem kajál a suliban? Én se ettem meg soha azt a moslékot, amit ott adtak, pedig nem voltam "különleges" diétán. Otthon ettem mindig, ahogy a suli nagy része.... (Most vagyok 26, szóval ez 10-20 évvel ezelőtt volt.)


Kérdező, azt hitted majd valami jó kis dühöngés lesz a kommenteknél, vagy mire jó ez a kérdés? :D Nyilván kamu, aki vegán, annak eszébe se jutna elsőként a disznósajt és a marhapöri.

2020. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Most, hogy a témát kellőképp körbejártátok, bevallom, tényleg viccnek szántam a kérdést, de azt hittem, ez mindenkinek nyilvánvaló lesz a füstölt csülökből. Jellemzően fordítva szokták kérdezni ezt, az egészségtudatosságra térő vagy az állatszeretetük és a húsevésük közt őrlődő húsevők szeretnék kipróbálni a vegánságot, de nem tudják, hogy.
2020. jan. 16. 10:31
 27/32 anonim ***** válasza:

#26

Miért ne tudnák? Alkalmanként még a mindenevők is esznek vega/vegán dolgokat, lehet hogy nem is tudnak róla.

Pl: mákos tészta, rántott karfiol, vagy a kedvencem: Baconos Pringles! (yup, 100% vegán termék)

2020. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Én sosem eszek ilyeneket. Max megkóstolom, de hogy ilyen ebédet egyek, na az teljesen kizárt. Mákos tészta ebédre? Vicc.
2020. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Xdd
2020. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Kösz hogy veszthettem pár százalékot! :D

Az a baj ezzel az oldallal hogy a moderátorok is ilyen hülyék, még ki is töröltek egy választ ami azt írta hogy kamu a kérdés. Normális esetben inkább azokat az idiótákat kéne kitiltani, akik még védik is a kamukérdéseket, és leírják hogy mekkora paraszt vagy hogy nem hiszed el, felpontozzák egymást és lepontozzák azt aki nem olyan hülye hogy bevesz minden szart.

2020. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!